KONGRE SEKTÖRÜNÜN EN FAZLA ZİYARET EDİLEN WEB SİTESİ "KONGREUZMANI.COM"
Sponsorluk koşulları ve teklif talebi için: me@minduce.comHızlı erişim için: 0 (216) 410 44 14

19. Yönetim Bilimleri Kongresi İTÜ Maçka Kampüsünde Düzenlenecek!

19. Yönetim Bilimleri Kongresi 8-9-10 Mart 2018 tarihinde İTÜ Maçka Yerleşkesi'nde gerçekleştirilecek. 6 bölümden oluşacak konferansta pazarlamadan finansa, ekonomiden insan kaynaklarına dek birçok konu masaya yatırılacak.

Bu yıl 19. kez 8-10 Mart 2018 tarihleri arasında İTÜ Maçka Mustafa Kemal Amfisi’nde gerçekleştirilecek olan Yönetim Bilimleri Kongresi; Oturumlar, Vaka Çalışmaları, Kariyer Alanı, Admind ,Sanal İşletme Oyunu(SİO) ve Kapanış Gecesi olmak üzere 6 ana bölümden oluşacak.

YÖNETİM BİLİMLERİ KONGRESİ
Her yıl Mart ayında geleneksel olarak düzenlenen Yönetim Bilimleri Kongresi’nin ilki 2000 yılında, “Conference on Management Sciences” adı altında, uluslararası düzeyde gerçekleştirildi. Kongre, 2007 yılından bu yana Yönetim Bilimleri Kongresi adıyla düzenleniyor.

Kongrenin amacı ise pazarlama, finans, insan kaynakları, ekonomi alanlarında uzman kişiler ile öğrencileri bir araya getirerek bilgi paylaşımını sağlamak, öğrenciler ile iş dünyası arasında yeni köprüler kurarak günümüz yönetim problemlerine ışık tutmak ve bilgi paylaşımına olanak vermek.

KONGREDE NELER KONUŞULACAK?
Pazarlama: Reklam, Dijital, Pr
Finans: Bankacılık, Sigortacılık, Sermaye Piyasaları, Yatırımlar
Ekonomi: Büyüme rakamları, Satın Alma, Satış, Ekonometri
İnsan Kaynakları: İşe Alım Süreçleri, Çalışan Verimliliği, Sürdürebilirlik, Bordrolama

İTÜ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ KULÜBÜ
İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü, 1991 yılında kuruldu. Kurulduğu yıldan bu yana Türkiye'nin en önde gelen üniversite kulüpleri arasında yer alan İTÜ İşletme Kulübü her geçen yıl yükselen ivmesiyle birçok başarılı organizasyona imza atarak, firmalar ile üniversite öğrencileri arasında bir köprü vazifesi görüyor.

İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü, geleceğin yönetici adaylarını aynı çatı altında toplayarak ortak projelere imza atmak, yaratıcılık ve takım çalışmasına yatkınlık özelliklerini geliştirerek iş dünyasına hazır bireyler haline getirmeyi amaçlıyor. Kulüp, üyelerinin sosyal ve teorik bakımdan donanımlı, yetkin, girişimci ve sektörün ihtiyaçlarına göre yetişmiş bir şekilde mezun olmasını sağlamak vizyonuyla çalışmalarını sürdürüyor.
Kaynak: http://www.mynet.com/haber/guncel/19-yonetim-bilimleri-kongresi-itu-macka-kampusunde-duzenlenecek-3798340-1


Yorumlar


bir minduce projesidir
copyright 2010-2018 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
E-Bülten Aboneliği Yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun.
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
GÜNÜN İPUCUTakvim modu ile yıl içerisinde düzenlenecek kongre sayılarına toplu olarak ulaşabilirsiniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin