KONGRE SEKTÖRÜNÜN EN FAZLA ZİYARET EDİLEN WEB SİTESİ "KONGREUZMANI.COM"
Reklam verme koşulları ve teklif talebi için: me@minduce.comHızlı erişim için: 0 (216) 410 44 14

Kongre Turizminin Devleri İstanbul'da Buluştu

ICCA – Uluslararası Kongre ve Konvansiyonlar Birliği’nin Yönetim Kurulu Üyeleri, yıllık toplantıları için İstanbul’da bir araya geldi.

ICVB-İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu’nun tarafından gerçekleştirilen organizasyon kapsamında ICCA yönetim kurulu üyeleri, Hilton İstanbul Bomonti Hotel’in ev sahipliğinde 15 Şubat akşamı düzenlenen yemekte, ICVB Yönetim Kurulu ve etkinlik sponsorları ile bir araya geldiler.

Hilton İstanbul Bomonti Hotel, tüm ICCA Yönetim Kurulu Üyeleri'ne, İstanbul ziyaretlerinde unutulmaz dakikalar yaşattı.

TUGEV-ICVB Yönetim Kurulu Başkanı adına konuşma yapan ICVB Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Karacabay, tüm ICCA yönetim kurulu üyelerine, ICVB ve İstanbul’a verdikleri destekten ötürü teşekkürlerini iletti. ICCA Başkanı Nina Freysen-Pretorius de, İstanbul ziyaretlerinden son derece memnun kaldıklarını dile getirerek ev sahipliği için başta ICVB olmak üzere tüm destek veren kurum ve kuruluşlara teşekkürlerini iletti. 

Etkinliğe, Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Ticaret Odası ve Türk Hava Yolları ile Conrad İstanbul Bosphorus Hotel, Hilton İstanbul Bomonti Hotel, Portaxe, Çırağan Sarayı, The Sofa Hotel/Frankie Restaurant, DenDen Denizcilik gibi kuruluşlar da destek verdiler.
Kaynak: http://www.turizmaktuel.com/haber/kongre-turizminin-devleri-istanbul-da-bulustu

Yorumlar


bir minduce projesidir
copyright 2010-2018 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
E-Bülten Aboneliği Yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun.
BİZDEN HABERLERKongre sektörünün öncülerinden SymCon Mice yeni sponsorumuz oldu.
Bizi Facebook'ta Takip Edin